Dobry początek dla Twojej firmy

Zobacz też PAKIET START+

Pakiet START to idealny początek dla każdej działalności. Nieważne czy chcesz otworzyć salon fryzjerski czy masz zamiar zająć się stolarką, musisz mieć pewność, że Twój pomysł to strzał w dziesiątkę, a klientów Ci nie zabraknie.

Logo - Twój własny znak graficzny

Studio Circle wykona dla Ciebie profesjonalne logo, dzięki któremu każdy rozpozna Twoją firmę, a użycie wiedzy na temat psychologii barw pozwoli na dokładne trafienie w odpowiednie skojarzenia. Pomożemy Ci również z wyborem nazwy, do której dostosujemy znak graficzny i kolory. Wszystko to da możliwość stworzenia działalności, która nie tylko będzie wykonywała usługi lub tworzyła produkty na najwyższym poziomie, ale takiej, której potencjalni klienci będą o tym wiedzieć.

W skład stworzenia logo wchodzą:
- pomoc w doborze nazwy firmy
- dobranie barw odpowiednich do założeń działalności
- projekt logo z nieograniczonymi poprawkami

Strona internetowa jako współczesna forma kontaktu

Na podstawie stworzonego logo i wybranych barw, zaprojektujemy dla Ciebie w pełni nowoczesną stronę internetową. Otrzymasz od nas witrynę, dzięki której Twoi potencjalni klienci będą mogli znaleźć Twoją firmę i poznać jej ofertę - na komputerze, tablecie i na smartfonie. Nasze projekty są w pełni responsywne, czyli działające na każdym urządzeniu za sprawą dostosowywania się automatycznie do wielkości ekranu.

W skład stworzenia strony internetowej wchodzą:
- projekt strony internetowej
- uruchomienie strony internetowej
- stworzenie strony fanpage na Facebooku
- opłacenie serwera na rok
- opłacenie domeny .pl na rok
- własny adres poczty e-mail na wybranej domenie .pl

Wizytówka, czyli wielka siła w małym kartoniku

Każda firma musi prezentować się nie tylko w internecie, ale i na spotkaniach biznesowych oraz w wersji kieszonkowej - na małej, ale ważnej wizytówce. Circle zadba o to, abyś otrzymał projekt, który przyciągnie odbiorców i sprawi, że Twoja wizytówka nie trafi do kosza tylko do każdego portfela.

Ulotka i baner - zadbaj o swoją promocję

Wizytówka nie dotrze niestety do każdego potencjalnego klienta, ale baner reklamowy może zostać zawieszony w miejscu, które zobaczą tysiące osób. Mało tego! Niech każdy odbiorca zobaczy również profesjonalną ulotkę i przekona się do Twojej firmy.

Reklama bez marketingu nie dźwignie handlu.

Aby Twoja firma przetrwała te pierwsze, najtrudniejsze kroki w świecie biznesu, Circle zadba o strategię działań marketingowych na całe 6 miesięcy. Plan działań obejmie sposób sprzedaży i obsługi klienta, sposób traktowania współpracowników, a także plan zatrudnień i nie tylko!

Dodatki - to wyróżnia naszą ofertę!

Oprócz powyższych elementów pakietu, otrzymasz całkowicie ZA DARMO pakiet 1000 wizytówek!

Pakiet START

2500 zł /pakiet

W skład pakietu wchodzą:

  • strona internetowa
  • strona na Facebooku
  • projekt logo
  • projekt wizytówki
  • projekt ulotki
  • projekt banera
  • strategia na 6 miesięcy
  • 1000 wizytówek GRATIS