Szansa na długoletnią działalność

Pakiet START+ to najlepszy początek dla każdej firmy. Nie ma różnicy czy chcesz otworzyć salon fryzjerski czy masz plan zająć się stolarką - ważne jest to abyś miał pewność, że Twój pomysł jest dobry, a klientów nigdy Ci nie zabraknie. Zaufaj naszej wiedzy z zakresu marketingu i spraw, że będziesz miał tą pewność nie tylko na starcie, ale i po całym roku działalności.

Badanie rynku lokalnego

Jako profesjonalne studio marketingu, czujemy się zobowiązani aby Twoja firma prosperowała jak najdłużej, ale aby tak się stało, musimy poznać rynek, do którego chcesz wkroczyć. W pakiecie START+ znajduje się badanie rynku, dzięki któremu będziemy mogli zwiększyć jakość naszych działań, a Ty będziesz mieć pewność, że Twój pomysł to strzał w dziesiątkę. Badanie rynku wykonujemy na próbie 100 osób, lecz możemy poszerzyć pakiet o badanie nawet na 1000 respondentach.

Strategia marketingowa na 12 miesięcy

Dane otrzymane z badania rynku w połączeniu z naszą wiedzą, pozwolą nam na stworzenie strategii dla Twojej firmy na najbliższe 12 miesięcy. Pierwsze pół roku to zawsze czas na rozruch, ale drugie to najtrudniejszy moment - to wtedy trzeba zadbać o to, aby w kolejnym roku działalności, utrzymać ją mimo, iż rosną koszty. Aby być spokojnym, pozwól nam na zaplanowanie działań, które dadzą Ci szanse nie tylko na przetrwanie na rynku, ale dadzą również realny zysk.

Logo - Twój własny znak graficzny

Studio Circle wykona dla Ciebie profesjonalne logo, dzięki któremu każdy rozpozna Twoją firmę, a użycie wiedzy na temat psychologii barw pozwoli na dokładne trafienie w odpowiednie skojarzenia. Pomożemy Ci również z wyborem nazwy, do której dostosujemy znak graficzny i kolory. Wszystko to da możliwość stworzenia działalności, która nie tylko będzie wykonywała usługi lub tworzyła produkty na najwyższym poziomie, ale takiej, której potencjalni klienci będą o tym wiedzieć.

W skład stworzenia logo wchodzą:
- pomoc w doborze nazwy firmy
- dobranie barw odpowiednich do założeń działalności
- projekt logo z nieograniczonymi poprawkami

Strona internetowa jako współczesna forma kontaktu

Na podstawie stworzonego logo i wybranych barw, zaprojektujemy dla Ciebie w pełni nowoczesną stronę internetową. Otrzymasz od nas witrynę, dzięki której Twoi potencjalni klienci będą mogli znaleźć Twoją firmę i poznać jej ofertę - na komputerze, tablecie i na smartfonie. Nasze projekty są w pełni responsywne, czyli działające na każdym urządzeniu za sprawą dostosowywania się automatycznie do wielkości ekranu.

W skład stworzenia strony internetowej wchodzą:
- projekt strony internetowej
- uruchomienie strony internetowej
- stworzenie strony fanpage na Facebooku
- opłacenie serwera na rok
- opłacenie domeny .pl na rok
- własny adres poczty e-mail na wybranej domenie .pl

Wizytówka, czyli wielka siła w małym kartoniku

Każda firma musi prezentować się nie tylko w internecie, ale i na spotkaniach biznesowych oraz w wersji kieszonkowej - na małej, ale ważnej wizytówce. Circle zadba o to, abyś otrzymał projekt, który przyciągnie odbiorców i sprawi, że Twoja wizytówka nie trafi do kosza tylko do każdego portfela.

Ulotka i baner - zadbaj o swoją promocję

Wizytówka nie dotrze niestety do każdego potencjalnego klienta, ale baner reklamowy może zostać zawieszony w miejscu, które zobaczą tysiące osób. Mało tego! Niech każdy odbiorca zobaczy również profesjonalną ulotkę i przekona się do Twojej firmy.

Dodatki - to wyróżnia naszą ofertę!

Oprócz powyższych elementów pakietu, otrzymasz całkowicie ZA DARMO pakiet 1000 wizytówek!

Pakiet START+

3500 zł /pakiet

W skład pakietu wchodzą:

  • strona internetowa
  • strona na Facebooku
  • projekt logo
  • projekt wizytówki
  • projekt ulotki
  • projekt banera
  • badanie rynku lokalnego
  • strategia na 12 miesięcy
  • 1000 wizytówek GRATIS