[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget][siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Features_Widget”][/siteorigin_widget]

Zaprojektowanie nowego logo

Dla marki, powstało minimalistyczne logo na bazie kapelusika będącego nawiązaniem do nazwy firmy. W połączeniu z wieloma kolorowymi okręgami o różnych kształtach, oddaje magiczność i skojarzenia z balonikami o różnych wielkościach. Wygląd logo może być wykorzystywany w promocji marki – dla odpowiedniego efektu, animatorzy pracujący w Wesołym Kapeluszu, powinni nosić czarne meloniki, a na każdej animacji, powinny pojawiać się balony w barwach użytych w znaku graficznym.

Zaprojektowanie wizytówki

Na podstawie założeń kolorystycznych oraz użytych okręgów kojarzących się z balonami, powstała kolorowa wizytówka z najważniejszymi informacjami kontaktowymi i kodem QR.

Zaprojektowanie ulotki promocyjnej

Według projektu wizytówki, powstały założenia do zaprojektowania ulotki promocyjnej – okręgi, użyte barwy podstawowe, a także melonik. Wszystkie te elementy zostały wykorzystane w najbardziej praktyczny sposób. Okręgi jako główne elementy szaty graficznej, barwy dobrane do kategorii usług, a melonik w przyjaznej w odbiorze formie na pluszowym misiu.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Slider_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_PostCarousel_Widget”][/siteorigin_widget]