Znak rozpoznawczy to gwarancja sukcesu

Wielu przedsiębiorców uważa, że najlepsze logo to pierwsza lepsza nazwa i jakiś ładny znak graficzny. Niestety, rzeczywistość jest zupełnie inna - bardzo prosto o złe skojarzenia, a nawet o infantylne lub całkowicie odmienne od zakładanych. Naszą rolą jest zbudowanie profesjonalnej marki, a do tego potrzebne jest bardzo dobrze zaprojektowane logo, które nie tylko zapadnie w pamięć potencjalnego klienta, ale wróci do niego w odpowiednich sytuacjach.

Projekt znaku graficznego

Wykonujemy znaki graficzne w oparciu o potrzeby w branży i potrzebne skojarzenia z marką. Nasze projekty są zawsze zbudowane według psychologii barw i kształtów, tak aby pozostały w podświadomości potencjalnego klienta.

Dobór kroju pisma lub stworzenie nowego

Posiadamy ogromną bazę krojów pism i jesteśmy w stanie dobrać idealny do danej działalności - taki, który już zawsze będzie używany we wszystkich materiałach promocyjnych i pismach wewnętrznych oraz zewnętrznych w firmie. Na życzenie klienta, możemy zaprojektować całkowicie nowy krój pisma.

Dobór kolorów według psychologii barw

Dobra marka to taka, która ma stały zestaw barw używanych we wszystkich materiałach graficznych. Przy zakładaniu firmy, nie liczy się to jaki jest nasz ulubiony kolor, ale to jaki od razu skojarzy się z branżą, w której prowadzimy działalność. Zadaniem Circle jest to, aby dobrać najlepsze możliwe zestawienie kolorów i dzięki temu zbudować solidną markę dla naszych klientów.

Wersja cyfrowa i do druku

Aby w pełni skorzystać z naszych projektów, dostarczamy je w wersji do druku, ale także do użytku w Internecie.

Wersje: pełna, 1 kolor, biel oraz czerń, odcienie szarości

Każde logo będzie musiało być użyte na wiele sposób - na stronie internetowej w pełnym kolorze, ale już jako sponsor imprezy możemy dostać wytyczne, aby dostarczyć logo w jednym kolorze lub nawet w odcieniach szarości. W pieczątce zaś umieścimy logo w wersji czarnej. Aby nasi klienci nie musieli przygotowywać nowej wersji, my przygotowujemy je wszystkie.

Profesjonalne logo

350 zł /pakiet

W skład pakietu wchodzą:

  • projekt znaku graficznego
  • dobór kroju pisma
  • ewentualne stworzenie kroju
  • dobór kolorów wg psychologii
  • wersja cyfrowa i do druku
  • wersje: pełna, 1 kolor, biel oraz czerń, odcienie szarości