Internet to przyszłość dobrego biznesu

Strona internetowa to już obowiązek. Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa przeprowadziła w 2016 roku badania, które wykazały, że aż 93,4% nastolatków korzysta codziennie z Internetu, z czego aż 1/3 ponad 5 godzin dziennie. Dzisiaj, po 2 latach, gro badanych nastolatków, kończy 18 lat, a część skończyła już na przestrzeni ostatnich miesięcy - są to już potencjalni klienci większości branż, których nadal nie ma w Internecie. Czas to zmienić i wejść w nową erę prowadzenia biznesu.

Projekt strony internetowej

Aby witryna była atrakcyjna dla odbiorcy i jednocześnie budowała profesjonalny wizerunek firmy, ustalamy potrzeby klienta, dopasowujemy je do bieżących trendów i przelewamy na projekt, który ma przyciągnąć osoby chętne do poznania profilu działalności. Jest to możliwe nie tylko na dużych ekranach, ponieważ nasze strony są responsywne, czyli dostosowują się same do rozmiaru ekranu, a to sprawia, że będą działać idealnie również na smartfonach i tabletach.

Wykonanie i uruchomienie

Nigdy nie pozostawiamy klienta z suchym projektem strony internetowej - nasze projekty wcielamy w życie, testujemy, poprawiamy i dostosowujemy do działania w praktyce. Dzięki temu, odbiorcy będą mogli dotrzeć do naszego klienta tak szybko jak to tylko możliwe.

Domena i serwer na rok

Jeśli mowa o tym, aby strona internetowa była aktywna i chętnie odwiedzana, musi być łatwa do znalezienia - aby tak było, zapewniamy roczne działanie nazwy strony (domeny), np. www.studiocircle.pl, a także serwera, na którym strona jest przechowywana. Koszty przedłużenia działania na kolejny rok to raptem około 100 zł netto, co stanowi minimum kosztów dla maksymalnego zadowolenia.

Nielimitowana ilość poprawek

Projekty zawsze doprowadzamy do końca i nigdy nie porzucamy klientów w trakcie pracy. Jeżeli wymagana jest poprawka to aż do uruchomienia strony, każda będzie zrealizowana. To klient ma być zadowolony, a wtedy i my jesteśmy.

Strona na Facebooku

Aby każdy klient dotarł do strony internetowej, musi stać się ona uzupełnieniem strony na Facebooku, czyli dla wielu osób, sposobu na pierwszy kontakt z działalnością. Nasze witryny mają bezpośrednie połączenie z dodawanymi aktualnościami na portalu społecznościowym, dzięki czemu dodając nowe wpisy przez Facebooka, jednocześnie stają się one nowymi wpisami na stronie internetowej. Fanpage, bo o nim mowa, tworzymy w pakiecie z witryną.

Strona internetowa

1500 zł /pakiet

W skład pakietu wchodzą:

  • projekt strony internetowej
  • wykonanie i uruchomienie
  • domena i serwer na rok
  • nielimitowana ilość poprawek
  • strona na Facebooku