Kompleksowa opieka nad produktem i usługą

Firmy, które się rozwijają, wprowadzają co jakiś czas nowe produkty lub usługi - nowe danie w restauracji, nowy kierunek wyjazdu na wakacje i wiele innych. Bardzo częstym efektem jest jednak brak sprzedaży dopiero co wprowadzonej nowości. Powody takiej kolei rzeczy mogą być różne.

Badanie rynku lokalnego

Nowość w ofercie wprowadzamy dla nikogo innego jak dla klientów, więc zdanie na ten temat powinniśmy poznać jeszcze przed rozpoczęciem działań. Studio Circle zajmie się zbadaniem opinii publicznej dotyczącej planu wprowadzenia produktu lub usługi i oceni czy warto to robić oraz czy warto zmienić coś w założeniach.

Badanie trendów w branży

Uczenie się na błędach to bardzo mądra zasada - sprawdzimy więc jak wygląda sprzedaż podobnego produktu u konkurencji i dlaczego albo się nie udaje albo idzie świetnie. Jako profesjonaliści, nie będziemy kopiować działań marketingowych konkurencji, ale zbudujemy godną konkurencję, a w przypadku braku sukcesu konkurencji, wprowadzimy nowość w taki sposób, aby nie popełnić tych samych błędów.

Projekt wprowadzenia

Po otrzymaniu danych z badań, zabierzemy się za pełny projekt, czyli instrukcję etapów wprowadzania nowości, a także wytycznych w jaki sposób badać na bieżąco efekty sprzedażowe nowego produktu czy popularności świeżo wprowadzonej usługi. 

Wdrożenie projektu

Nigdy nie zostawiamy naszych klientów z instrukcjami - wdrożymy projekt i wprowadzimy nowość, a następnie będziemy obserwować reakcję rynku i na bieżąco reagować na efekty, dopracowując działania.

Wprowadzenie produktu / usługi

3000 - 12000 zł /pakiet

W skład pakietu wchodzą:

  • badanie rynku lokalnego
  • badanie trendów w branży
  • projekt wprowadzenia
  • wdrożenie projektu