Marketing w formie outsourcingu

Żyjemy w czasach, w których nie zatrudnia się już księgowej, tylko przenosi wszystkie sprawy finansowe do firm zewnętrznych, czyli korzysta się z outsourcingu. Dlaczego nie zrobić tak z marketingiem? Wykwalifikowany specjalista ds. marketingu to koszt wielu tysięcy miesięcznie, a nasza opieka marketingowa to koszt raptem 700 zł w wersji podstawowej. Nie jesteśmy w firmie naszego klienta codziennie, lecz nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na jeszcze bardziej skuteczne zarządzanie sprawami związanymi z marketingiem niż stały pracownik.

Obserwacje rynku

Na bieżąco obserwujemy branżę naszych klientów po to, aby móc dostosować ewentualne zmiany w marketingu firmy do pojawiających się trendów.

Reakcje na zmiany

Wiadome jest, że gdy tylko sytuacja na rynku ulegnie zmianie, musimy wdrożyć nowe procesy w firmie naszego klienta, ale gdy tylko pojawi się potrzeba zmiany w sposobie zarządzania działalnością, kontaktu z kontrahentami czy chociażby podejściu do zatrudnionych pracowników, również od razu reagujemy i sugerujemy konkretne rozwiązania.

Pomoc w prowadzeniu stron

Jeżeli klient ma już stronę internetową oraz profile społecznościowe, to w ramach stałego wsparcia biznesu zajmujemy się pomocą w prowadzeniu ich w sposób efektowny i efektywny jednocześnie. Możemy również całkowicie przejąć prowadzenie danego profilu społecznościowego czy strony internetowej.

Bieżące doszkolenia pracowników

Osoby pracujące w sprzedaży lub obsłudze klientów oraz kontrahentów, mają największy wpływ na wizerunek firmy, a w czasach kiedy bardzo trudno o dobrych pracowników, należy stale zwiększać kompetencje tych stałych. Zajmujemy się szczególnie szkoleniami pracowników mających wypracowane przez lata sposoby obsługi, które są już nieaktualne. Szkolimy również nowych pracowników, którzy dopiero dołączyli do zespołu naszego klienta.

Przejmowanie spraw związanych z marketingiem

Działamy niczym dział marketingu danej firmy, z którym można skontaktować się i załatwić wszelkie sprawy związane z marketingiem. Kontakt możliwy jest przez dedykowany adres mailowy w domenie naszego klienta, a także pod specjalnie przygotowanym numerem telefonu.

Cykliczne wizyty w firmie

Ustalamy z naszymi klientami konkretne terminy wizyt w firmie, celem badania wewnętrznego i rozmowy na temat bieżących spraw. Na podstawie stałego kontaktu bezpośredniego, możemy w sposób jasny i trafny określać potrzeby klienta, a następnie dopasować pod nie gotowe rozwiązania.

Stałe wsparcie

1200 zł /miesięcznie

W skład pakietu wchodzą:

  • obserwacje rynku
  • reakcje na zmiany
  • pomoc w prowadzeniu stron
  • bieżące doszkolenia pracowników
  • przejmowanie spraw związanych z marketingiem
  • cykliczne wizyty w firmie