Stałe wsparcie marketingowe

Outsourcing to przyszłość nowoczesnego biznesu


Dziś prawie każda firma korzysta z outsourcingu, czyli zlecania jak największej liczby zadań wyspecjalizowanym firmom. Robimy tak przede wszystkim z księgowością, cateringiem czy sprzątaniem. Nikt już nie zatrudnia w firmie kucharza i nie buduje firmowej stołówki, tylko zleca to firmie zewnętrznej. Mało kto zatrudnia też księgowość, podczas gdy można zapłacić kilkaset złotych miesięcznie za rozliczenia firmy osobom, które robią to od lat. Firmy sprzątające to także niezły sposób na ograniczenie kosztów i dodatkowych problemów z zarządzaniem większym personelem.

Czas zrobić to samo z marketingiem


Dział marketingu to niejednokrotnie największy wydatek dla przedsiębiorstw. Dzieje się tak, ponieważ ludzie idealni na stanowiska związane z marketingiem to ludzie wszechstronni i myślący ponadczasowo, a przy aktualnym poziomie szkolnictwa, ciężko kogoś takiego znaleźć. Nasi klienci mają dosyć zatrudniania coraz to lepiej wyszkolonych kandydatów, którzy ostatecznie nigdy nie poznali swojego zawodu od strony praktycznej, a żądają wysokich wynagrodzeń.

Studio Circle to firma, która podejmuje się więc czegoś nowego na polskim rynku - outsourcingu marketingowego. Obsługujemy naszych klientów na wszystkich obszarach tradycyjnego marketingu, ale robimy w to nowoczesny i ponadczasowy sposób. Nasz zespół to ludzie, którzy fascynują się zarządzaniem, sprzedażą i reklamą, a przede wszystkim myślą logicznie i znają cel naszych klientów.

Dla kogo jest ta usługa?

NOWE FIRMY NA RYNKU

Początki to najtrudniejszy okres dla każdego przedsiębiorcy. Jeżeli ten nie ma wiedzy z zakresu marketingu, a wybrał sobie trudny produkt lub usługę, na której chce zarabiać, powinien skorzystać ze stałego wsparcia marketingowe. Dla nowych firm mamy specjalnie przygotowane mini-pakiety, które pomogą rozwinąć skrzydła, ale jednocześnie nie wygenerują zbyt dużych kosztów. Naszym celem jest sprawienie, aby nawet krótka współpraca z nami była owocna i stała się współpracą długoterminową.

Skontaktuj się i zamów

FIRMY PROSPERUJĄCE

Każdy przedsiębiorca, który prowadzi biznes od lat, doskonale wie jak ważne jest cięcie kosztów, ale nie kosztem jakości. Takim przedsiębiorcom szczególnie polecamy usługę stałego wsparcia biznesu, aby nigdy nie musieli oni stanąc przed decyzją, która oprócz kosztów, zmniejszy również jakość produktu, usługi czy nawet całej firmy. W ramach stałego wsparcia biznesu, jesteśmy do dyspozycji w określone dni w siedzibie naszego klienta i w określone dni obsługujemy go telefonicznie oraz online.

Skontaktuj się i zamów

Dlaczego warto wybrać stałe wsparcie marketingowe?

Oferta dla firm już istniejących

 • Dział marketingu
 • TANIEJ!
  Studio Circle
Dział marketingu
TANIEJ!
Studio Circle
Marketing Manager + Specjalista d.s. marketingu
Cały zespół
Koszt miesięczny
średnie wynagrodzenia (wynagrodzenia.pl) wraz z kosztami zatrudnienia w roku podatkowym 2020
15 421,44‬ złod 3500 zł netto
Liczba pracowników2 osobyminimum 4 osoby
Wliczenie w kosztyTAKTAK
Faktura VATNIETAK
Problemy z L4TAKNIE
Problemy z urlopemTAKNIE
SPRAWDŹZAMÓW

Studio Circle

Jesteśmy firmą, która traktuje każdego klienta jak partnera w biznesie. Zajmujemy się kompleksową obsługą marketingową, reklamową i szkoleniową firm z przeróżnych branż.

Adres biura

 • Studio Circle
 • ul. Towarowa 6 pok. 7
 • 49-300 Brzeg
 • NIP 7471857554

Szkolenia | Zarządzanie

Dział zajmujący się zarządzaniem punktami sprzedażowymi i szkoleniami

 • +48 531 336 666
 • sprzedaz@studiocircle.pl

Marketing | Reklama

Dział zajmujący się usługami marketingowymi i reklamowymi

 • +48 531 521 666
 • biuro@studiocircle.pl